HİZMETLER

Boya Uygulamarı

Boya Uygulamarı

Ev ve ofisimizin   renkleri  yaşam tarzımızı belirler. mekan içinde geçirdiğimiz zamanlarda doğru renk kullanılırsa ferahlık hissi verir. Yanlış renk tercihleri mekana giren ışığı emerek kasvetli bir havada uyandırır ve alanı dar gösterir.  
   Duvar boyaları uzun zamandır insan oğlunun yaşantısında  idi. Fakat günümüzde çok farklı kategorilere ayrılarak hem kullanım amacı hemde kullanım alanı artmıştır bunların başında dekoratif boyalar yer almaktadır. 
Evlerde artık çok yaygın olarak bölgesel boyamalara başladık. 
Silinebilir,antibaktariyel ,kapatma gücü yüksek kaliteli boyalar kullanarak aynı rengin farklı tonlarını aynı mekan içinde kullanıyoruz. 
Boya seçimi çok önemlidir. Herkesin bir favori rengi vardır elbette. Ama bunu kalkıp duvar renginde kullanmak hiç doğru olmaz. Mesela kırmızı renk sevenimiz çok. Elbisede çantada yada araba renginde çok hoş dururken odanın duvarlarında çok yoğun ve baskın olacağından hem gözü hem beyni çok yorar. 
    Hiza yapı olarak renk seçimini yaşam alanınıza göre seçer en ferah en dinlendirici renkleri sizin göz zevkinize uyarlayarak uygularız. 
Unutmayalım ki doğru bir boya rengi mekanı hem  ferah hemde geniş gösterir  hemde mekan  içinde keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

 

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden
WhatsApp ile iletişime geç