HİZMETLER

Akıllı ev Sistemleri

Akıllı ev Sistemleri

Çağımızda teknoloji hızla ilerlemekte ve bu gelişmelerin bir kısmı da günlük yaşantımızı kolaylaştırmaya yöneliktir.

    Akıllı ev sistemleri  yaşam konforumuzu artırırken aynı zamanda tam kapsamlı güvenlikte sağlar. Bu hırsızlıktan yangına su taşmalarından gaz kaçaklarına kadar çok konuda gerçek anlamda koruma sağlar.  Dahası evinizin dışında çok uzaklardasınız ama evde herhangi bir cihazınızı pirize takılı yada açık konumda unuttunuz. Bu artık bir sorun değil evinize kurmuş olduğumuz akıllı sistem sayesinde  cep telefonunuzdan istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. İster açık unuttuğunuz cihazı unutun, ister siz eve gelmeden klimanızı, kombinizi, fırınınızı çalıştırın ister ara ara siz evde yokken ama evdeymiş süsü vermek için ara ara odalarınızın yada salonunuzun aydınlatmalarını açıp kapatabilirsiniz.

         Akıllı ev sistemleri ciddi profesyonellik gerektiren komplike bir iştir. İşte Hiza yapı olarak alt yapısından montaj ve kurulumuna kadar size   kaliteli ve kurulum sonrası hizmet vermeye devam ediyoruz.

aksesuarlari hiza alci alcipan anasayfa asma banyo baskili boya cam cati cozumler dekorasyon dekoratif demir dusakabin duvar fayans firmamiz guvenlik hakkimizda hayalinizi isitma isleri kapi klozet merdiven mermerit modelleri odasi oluk panel pencere projeler pvc sauna seramik sistemleri size somine su sunuyoruz tesisati teslim urunleri uygulama vestiyer vitrifiye-armatur yapi yerden
WhatsApp ile iletişime geç